אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

מה היתרונות של טיפול הילינג? – הנה הכתבה שתעשה לכם סדר

טיפולים אנרגטיים הפכו להיות מאוד נפוצים, במיוחד במהלך השנים האחרונות – יותר ויותר אנשים התחילו להבין עד כמה הטיפולים האלו יכולים להיות יעילים לפעמים, ואפילו ניתן להגיד כי לא מעט אנשים התחילו להבין עד כמה עמוק הקשר בין הגוף לבין הנפש. ובכן, בין הטיפולים האלו ניתן למנות טיפול הילינג, שידוע בזכות כל היתרונות שלו, שהפכו אותו לא מעט פעמים לבחירה מומלצת. אז מהו בדיוק טיפול הילינג, באילו מקרים תצטרכו אותו וכיצד הוא בא לידי ערך? בכתבה זו, החלטנו להסביר לכם כל מה שצריך לדעת על טיפולים אנרגטיים, טיפול הילינג וכל מה שביניהם.

 

מהו טיפול הילינג?

רגע לפני שנעמיק עוד בכל מה שקשור לתחום של רפואת תדרים, חשוב להבין בדיוק מהו טיפול הילינג. ובכן, המשמעות של השם 'הילינג' היא ריפוי, וזו בעצם המטרה העיקרית של הטיפול הזה – לרפא. לרפא אותנו, את הגוף שלנו ואת הנפש שלנו. הרעיון המרכזי מאחורי טיפולים אלו הוא עבודה ממוקדת על איזון הגוף והנפש, על ידי איזון של מרכזי האנרגיה בגוף, אותם נהוג לכנות "צ'אקרות". לפי תורת ההילינג, הגוף הוא מכלול אחד שלם, והדרך בה הוא עובד ונמצא במצבים מסוימים קשורה באופן ישיר למצב הנפשי שלנו. כלומר – הגוף והנפש הם ישות אחת, ואם משהו באחד משניהם מרגיש לנו לא נכון, הרי שנצטרך לטפל בשניהם בו-זמנית. 

 

איך הטיפול מתבצע בעצם?

הטיפול מתבצע כאשר המטופל שוכב על שולחן טיפולים מיוחד וייעודי. לאחר מכן, המטפל יעביר את ידיו מעל הגוף של המטופל ללא מגע כלל, כאשר המטרה של השלב הזה היא בעצם לזהות האם קיימות חסימות אנרגטיות מסוימות, וכן האם יש ירידה או בכלל עלייה באנרגיות של המטופל. תוך כדי שהם עוברים על הגוף, מטפלים המכונים "הילרים" מזרימים אנרגיות ריפוי, ושמים דגש בעיקר על אזורים אותם הם מצאו בתור בעייתיים. כך בעצם ההילרים מקלים על הכאבים של המטופלים, ומשיגים ריפוי חלקי של חסימות ובעיות שונות. לעיתים יהיה אפשר להשיג אפילו ריפוי מלא – הכל תלוי ברמה שהצלחתם להגיע אליה בטיפול שלכם. כמובן שלפעמים טיפול אחד לא יספיק, ויהיה מומלץ לערוך כמה.

 

בשורה התחתונה

לא מעט אנשים מחפשים אחר טיפולים אלטרנטיביים שיכולים לשפר את חייהם – וכאן בדיוק טיפולים אנרגטיים כמו טיפול הילינג נכנסים לתמונה. בכתבה זו החלטנו להסביר לכם מידע חשוב על נושאים אלו, כך שתקבלו הבנה ראשונית בעצמכם.