אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

מוצרי עישון – כך תילחמו בכאב

אין זה סוד שיש כיום הרבה מאד חומרים שבעזרתם אפשר להקל על כאבים או להפחית תופעות לוואי לא פשוטות הנובעות מטיפולים רפואיים או שימוש כזה או אחר בתרופות. הקנאביס הוא השם הנפוץ ביותר בתחום זה והוא בהחלט אחד הנושאים המתוקשרים והמדוברים ביותר בשיח הציבורי בתחום זה, אך יש אי אילו חומרים שהשימוש בהם שנוי במחלוקת אך מי שכבר עושה בהם שימוש יכול לדווח ולהעיד על הקלה משמעותית בתסמינים או בכאבים שהוא חש. יחד עם זאת, אין זה מספיק רק להצטייד בחומר הדרוש לעישון ויש צורך במוצרים או אביזרים לעיבוד ועישון הלכה למעשה. חשוב להכיר את קשת האפשרויות על מנת לבחור את האביזרים הנכונים והמתאימים ביותר, אלה שבעזרתם אפשר יהיה להילחם בכל כאב שחשים.

 

מוצרי עישון

עולם העישון כבר לא כולל בתוכו אך ורק סיגריות רגילות ויש הרבה מה לדעת עליו. יש את הסיגריות הרגילות, יש וופורייזרים, נוזלי אידוי בטעמים או ריחות שונים ומגוונים, בלאנט, גריינדרים שהתפקיד שלהם לטחון עד דק את עלי הקנאביס המיובשים ועוד ועוד. מי שמעשן יכול לבחור איך לעשות את זה, יכול לבחור אילו חומרים הוא מכניס לגוף, האם הוא עושה שימוש בניקוטין או שלא, האם הוא משתמש בטבק או שלא, הוא בוחר את הטעם או הריח של נוזלי האידוי ועוד. אם המטרה היא הפחתת כאבים או הקלה על סימפטומים של מחלה או מצב רפואי ידוע – סביר להניח שהוא יבחר בקנאביס. את הקנאביס צריך לעבד, שכן העלים מגיעים בתפרחות גדולות ומיובשות וצריך לטחון אותם על מנת למלא איתן את עלי הגלגול, את הבלאנט או את הוופורייזר. מכאן קל להבין שכל אלה נדרשים להיות בהישג יד ובאיכות טובה.

 

איך בוחרים את מוצרי העישון?

מכל אחד ממוצרים או הפריטים אשר נדרשים לשם עישון והקלה על כאבים יש מגוון עצום של סוגים ודגמים. על מנת להשיג את התוצאות הכי טובות וכמובן לצאת נשכרים מההשפעות הרצויות של העישון – חשוב מאד להכיר את הסוגים השונים, את התכונות שלהם ואת דרכי הבחירה הנכונות. כך למשל, חשוב לשים לב לאיכות של עלי הבלאנט (עלי טבק שלתוכם מגלגלים עלי קנאביס טחונים), חשוב לתרגל את הגלגול שלהם כי הם שונים במרקם שלהם מניירות גלגול רגילים (אפשר גם לעשות שימוש במכונה שמגלגלת בעצמה), הגריינדר צריך להיות חזק, עדיף עשוי מברזל וכזה עם קצוות חדים שיטחנו היטב ועד דק את עלי הקנאביס. ברגע ששמים לב לכל התכונות האלה יהיה זה קל יותר לבחור ולקבל את התוצאות וההשפעות הכי טובות של העישון.

 

הדרכים להקל על כאב באמצעות עישון

אין ספק שכיום זה כבר הרבה פחות מוסתר ממה שזה היה בעבר – השיח על עישון קנאביס וחומרים אחרים לשם הקלה על כאבים, תסמינים ומחלות הוא שיח ציבורי ער ופופולרי וכל מי שחווה תסמינים של מחלה קשה או סובל מכאבים יודע שיש לו אפשרויות כאלה ואחרות להקל על עצמו. מה שחשוב זה לקבל ייעוץ והמלצות מקצועיים בלבד ממי שעוסק בתחום וכמובן שיש חשיבות גבוהה להתאמה אישית של חומרי העישון עבור כל חולה או מטופל בנפרד לאור התסמינים האישיים שהוא חווה או המחלה שממנה הוא סובל. ההתאמה האישית חשובה ורק בעזרתה העישון יהיה יעיל ובאמת יביא איתו הקלה על מכאובים שלא מצליחים לעבור בדרך כלל עם תרופות קונבנציונליות.