אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

כרטיסי אשראי שנותנים לכם הטבות

כיום, כמעט כל חנות או רשת חנויות פופולאריות מחזיקות מועדון לקוחות ייחודי אשר מבוסס על כרטיסי אשראי שונים, וכולם מציעים הנחות והטבות מסוימות על מנת להשיג אך ורק את החתימה שלכם על הצטרפות למועדון האשראי שלהם. לפני שאתם מגיעים למצב שבו מצטבר אצלכם מאגר בלתי נגמר של כרטיסים עשויים פלסטיק, נמליץ לכם לקרוא את השורות הבאות, על מנות שתוכלו לבחור את כרטיס האשראי המשתלם ביותר עבורכם, שמעניק את ההטבות המשתלמות ביותר לכל כיס.

כרטיס אשראי מהווה את דרך התשלום הפופולארית ביותר כיום

אין ספק בכלל שכרטיסי אשראי מהווים את דרכי התשלום הנפוצות והמשתלמות ביותר בעת הנוכחית, זאת כאשר כבר מזמן תשלום מזומן הפך להיות לפחות רלוונטי מכרטיסי האשראי השונים. בעוד נראה כי בתוך מספר שנים תשלום המזומן יעלם סופית מהעולם, אנשים רבים מתקשים לבחור מבין ים של חברות אשראי, והקושי האמיתי הוא להבין איזה חברת אשראי היא העדיפה ביותר עבורנו. בשורות הבאות נפרט על מספר אופציות משתלמות בתחום האשראי, שייתכן כי לא ידעתם עליהם. באתר  poenta.co.il תוכלו ללמוד עוד על צרכנות חכמה ודרכים לחסוך כסף.

כרטיסי אשראי של מוצרי מזון

כיום, יותר ויותר מועדוני לקוחות מחליטים להפוך את חבר המועדון שלהם לכרטיס אשראי של ממש. כך למעשה אצל ענקיות המזון בארץ, שמציעות כיום כרטיסי אשראי מטעמם. כרטיסי אשראי אלה עשויים להציע קשת רחבה של הנחות בתחום המזון עבור אלה שמחזיקים בהם.

קניות בכרטיס אשראי יכולות להפוך לכרטיס טיסה

יותר ויותר חברות תעופה כיום מציעות לנו מסלולים של צבירת נקודות, מסלולים שכאלה יאפשרו לנו באמצעות כרטיס אשראי פשוט למדי, לצבור לאורך כל קנייה נקודות, ובסופו של דבר נוכל להמיר את הנקודות הללו לרכישת כרטיסי טיסה שונים.

מועדונים וכרטיסים בתחום הקניות

כולנו קונים משחקים לילדים, כולנו קונים ציוד לבית הספר בכל שנה, לאורך כל השנה וכולנו קונים בגדים, מוצרים לבית, למטבח, ספרים וכדומה. אם יש לכם חנויות ורשתות ספיצפיות בהם אתם קונים את המוצרים השונים, שווה לשקול להצטרף למועדון של אותן רשתות וא/או חנויות. בדרך כלל תוכלו להנות מהנחות בכל מיני תקופות טובות לקניות כמו למשל תקופת החגים או בזמן סייל, תוכלו גם להנות מצבירה של נקודות ואז בעצם להמיר את הנקודות הללו לכסף בקנייה הבאה שלכם.

 

לפני שמתפתים להצטרף כמה טיפים שכדאי להכיר

  1. חשוב להיות מודעים שמועדונים וכרטיסי אשראי מעודדים אותנו לקנות ולכן מומלץ לקנות רק מה שאתם באמת צריכים.
  2. לפני שאתם מבזבזים כסף בארץ, נסו לבדוק האם יותר זול להזמין את אותו מוצר בדיוק או מוצר דומה מאתר בחו“ל.
  3. תהיו מודעים למבצעים שווים ונצלו אותם לזמן קניות.