אודות | כתבו לנו | פרסמו באתר | צרו קשר

מעבר לנראות העין: החשיבות של ניקיון במקומות הפחות צפויים

בממוצע, רוב הבני האדם מבלים כשליש מחייהם בסביבת העבודה שלהם. בהתאם לכך, מידת הסיפוק וההנאה שלנו ממקום העבודה שלנו משפיעה באופן חד משמעי על איכות החיים שלנו. יש לא מעט דברים שמשפיעים על אותה מידת סיפוק והנאה, ובעוד כי ההיבט הזה לא תמיד יהיה הראשון אשר עולה בדעתנו – אין ספק כי החשיבות של ניקיון בסביבת העבודה היא חלק בלתי נפרד מן העניין. בכתבה זו, החלטנו להסביר לכם כל מה שצריך לדעת על החשיבות של ניקיון במקומות הפחות צפויים – סביבת העבודה שלנו, הרחוב מחוצה למשרדים וכל היוצא בכך.

 

החשיבות של סביבת עבודה נקיה וניקיון במקומות הפחות צפויים

 

לא מעט מחקרים מראים כי סביבת עבודה נקיה ומסודרת משפיעה לטובה על העובד, על המעסיק ואפילו על לקוחות ומועמדים פוטנציאליים. הנה כמה יתרונות מרכזיים:

 

  • למנוע הידבקויות חוזרות ומחלות – סביבת עבודה נקיה ומסודרת כמובן חשובה מבחינה בריאותית. במקום העבודה, וכמובן ברחוב שמחוצה למשרדים נוכחים בהרבה מאוד מקרים עשרות עובדים (לעיתים אפילו מאות, תלוי בגודל החברה כמובן). בהתאם לכך, נוצר מצב של נוכחות של הרבה אמוד אנשים יחדיו במשך שעות רבות, כאשר כל אחד מהעובדים והלקוחות מגיע עם "אוסף" של חיידקים שהביא מהבית, מחדר הכושר, מהילדים שפגש כאשר אסף את הילד שלו מהגן ומעוד שלל מקומות אחרים. סביבת עבודה נקיה היא הדרך שלנו למנוע ככל הניתן מחלות חוזרות, הידבקויות וכל מה שביניהן.

 

  • סביבה נעימה יותר – חשוב להקפיד על ניקיון גם במקומות הפחות צפויים, כמו למשל הרחוב שמחוץ למשרדים שלנו, ולכן תמיד נרצה במידת הצורך לעבוד עם חברה בעלת ניסיון מוכח ומעמיק בתחום של טיאוט רחובות. ככל שסביבת העבודה שלנו וכמובן גם הסביבה שמחוצה לה יהיו יותר נקיות ומסודרות – כך יהיה יותר נעים לעובדים להגיע לעבודה, וכמובן גם שנוכל לעשות רושם חיובי יותר על מועמדים פוטנציאליים, לקוחות וכדומה.

 

כמה מילים לסיכום

 

ניקיון הוא חלק בלתי נפרד מדאגה לסביבה שלנו, ולכן החלטנו להסביר לכם בכתבה זו על החשיבות של ניקיון במקומות הפחות צפויים.